נכנסים לעולם של הארי פוטר

איזה כיף למעריצי סדרת הספרים של הארי פוטר. לא רק שהם נהנו מהספרים, הסרטים והמישחקים, עתה הם יכולים להיכנס לתוך עולמו של הארי ולהפוך לדמות בעצמם. כל זאת הודות למכשיר הקינקט.

בעזרת המצלמה של הקינקט, הילדים וגם אתם תוכלו לסרוק את הפנים שלכם וליצור אוואטר משלכם, שישחק בתוך משחק המחשב “הארי פוטר בקינקט”. המשחק מתפרש על פני שבע שנות חייו של הארי פוטר בהוגווארת’.

המשחק, והקסם, מתחילים בדיוק כמו בספר של הארי פוטר, עם סיור לאוליבנדרס לבחור לכם שרביט קסמים. כל עליכם לעשות זה לקחת את מטה הקסמים, ללחוש לחש קסמים מיוחד כדי למצוא את השרביט שמתאים לכם.

במשחק תוכלו לבחור 25 סצנות חשובות מתוך שמונת הסרטים ולהיכנס לתוכן. בדרך תראו תמונות וסרטונים מהסרטים המקוריים לפני שכל משחק מתחיל. המשחק עצמו זוכר מה התרחש בכל סצנה כך שאין מה לחשוש. האנימציה מדהימה ומחיה את המשחק. אם כי הקולות שונים…

על הילדים להשתמש בקסמים והרבה. אפשר לכשף עם המטה, אפשר לומר אותו בקול, אפשר ליצור שיקויים ולהוסיף מרכיבים ועוד. במהלך המשחק, המשחקים ילמדו על צמחים, קווידיץ’ ויוכלו לערוך דו קרב של כשפים נגד מתחרה, כך שהמשחק מתאים גם למשחקים לשניים. אפשר לבחור לשחק בתור כל אחת מהדמויות. יש גם שיעורים ללימוד שיקויים וכשפים ועוד.

זהו משחק מצוין לילדים עם דמיון ורצון לחקור. גם אם אינכם מכירים את הסיפור, המשחק פשוט וברור לכולם. המשחק הוא חוויה כיפית וקסומה לצעירים ולמבוגרים כאחד. כמובן שהוא גם משתייך לקטגוריית משחקים לבנות, משחקי חשיבה ועוד ועוד כי הוא משלב אלמנטים רבים.

נכנסים לעולם של הארי פוטר

נכנסים לעולם של הארי פוטר

יש משהו להגיד? כתבו כאן! :)

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s