בחג המולד הזה נשחק בבובות כרוב

חג המולד מתקרב והעולם הנוצרי לובש חג. הילדים מכים למתנות בקוצר רוח וההורים חוטפים התמוטטות עצבים. השנה מסתמנת מגמה חדשה בבחירת הצעצועים והמשחקים לילדים. צעצועי העבר הפכו למבוקשים ביותר. בובות פרבי ובובת כרוב משנות השמונים לפתע צצים שוב רק לא במחירים של פעם.

בין המישחקים שחזרו לאופנה יש גם את משחק הלגו. הלגו הכי מבוקש השנה הוא לגו של מכרות מוריה מהסרט “שר הטבעות”.משחק נוסף הוא טוויסטר המוכר אבל בגרסה אלקטרונית. לדברי בעלי החנויות ויצרני צעצועים, הטכנולוגיה המתקדמת משדרגת את הצעצועים הישנים ומעניקה למשחקים בהם חוויה קצת שונה מאשר בעבר. שוק הצעצועים הבריטי הוא הגדול ביותר באירופה.

ובאירלנד המצב שונה. לקוחות מכל העולם מתנפלים על מוצר מיוחד במינו שמיוצר רק שם – חברת שוקולד בשם שוק-או-בלוק מייצרת את הצעצוע מג’יק ש’וק.

הטכנולוגיה המיוחדת בה משתמשת החברה מאפשרת לילדים לעצב שוקולד בלגי לצורות שונות וכמובן לאכול אותו. המוצר מיוצא כעת במטרה להפוך לצעצוע לחג מולד.

ובעולם המבוגרים, גם יש צעצועים אבל קצת שונים, הרבה יותר יקרים, ונחשבים כצעצועים החדשים של הגברים, לעומת משחקי מכות או משחקי מרוצים בהם נהגו לשחק בילדותם. המיני אייפד של אפל או טאבלטים אחרים הם הלהיט לחג המולד השנה.

לא שכחתי שחג החנוכה שלנו נחוג בסמוך לחג המולד. לכן גן הילדים הישראלים מצפים לתזרים מתנות בלתי פוסק. וכל מה שמצליח בחו”ל הרי מגיע גם לכאן. חבל שלא שמרתי את בובות הכרוב שהיו לי בבית הספר היסודי. הן בטח היו שוות היום הרבה יותר כסף.

המשחקים של העבר חוזרים לאופנה

המשחקים של העבר חוזרים לאופנה

יש משהו להגיד? כתבו כאן! :)

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s