עולם האופנה מתחבר לעולם משחקי רשת

משחקי רשת משתלטים על עולמנו. תעשיית הסרטים כבר נכבשה כליל עם סרטים המבוססים על משחקי מחשב כגון לארה קרופט ועוד. עכשיו גם עולם האופנה נותן למשחקים הדיגיטליים דריסת רגל.

מותג “טרפסטאר”, החביב על ריהאנה וכוכבניות נוספות, ערבבו בקולקציה החדשה אופנת רחוב עם משחקים ברשת ושיתוף פעולה עם המשחק לו כולם מצפים: “היטמן: אבסולושן”.

“היטמן: אבסולושן” הוא אחד המישחקים לו מצפים כולם. הוא החמישי בסדרה ואמור לצאת כבר עכשיו. המעריצים לא מסתפקים רק בלשחק, הם יכולים גם להתלבש כמו הדמויות, הודות למותג הבריטי. “טרפסטאר” ייצרה 47 פריטים בלבד, על פי הדמות שנקראת אג’נט 47.

מותג ההלבשה הושק ב-2006 במיוחד עבור ילדי לונדון ההיפסטרים. הקולקציה נמכרה בתוך כמה ימים. מאז הפך המותג למוכר בעולם כולו וסלבריטאים רבים לובשים אותו כיום. למותג יש גם חנות וחנות מקוונת.

ריהאנה היא אחת הסלבריטאיות שמייחצנות את המותג מאז הופיעה על שער ווג האמריקאי בנובמבר 2012.

Hitman: Absolution הוא המשחק החמישי בסדרה והאחרון שמפותח על ידי היוצרת הדנית של המותג, IO. משחק היטמן שישי כבר נמצא בפיתוח באולפן מונטריאול של Square-Enix.

במשחק היטמן, יש מצב משחק שנקרא “חוזים”, ומאפשר לכל שחקן להגדיר מטרות ותנאי התנקשות לשחקנים אחרים. בחירת המטרות להתנקשות – שיכולות להיות כל אחת מהדמויות בשלבי המשחק – והדרך שבה צריך לבצע אותה מוגדרות תוך כדי משחק.

לאחר שעיצוב האתגר הושלם והוא עולה לרשת, שחקנים אחרים יכולים להתמודד איתו. ככל שישלימו את המשימה מהר יותר וקרוב יותר לביצוע המקורי, כך הם ירוויחו עליה סכום כסף גדול יותר. בין צורות החיסול שמודגמות: שבירת מפרקת, השלכה מעבר למעקה, אקדח מושתק, נשק אוטומטי, לבנה בראש, גרזן בצוואר, ריטוש בטן, חנק, ירי בבלוני גז, משחקי יריות, משחקי מכות ועוד אלימות לשמה.

גם לדמויות במשחקי רשת מגיע להתלבש אופנתי

גם לדמויות במשחקי רשת מגיע להתלבש אופנתי

יש משהו להגיד? כתבו כאן! :)

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s