משחקי רשת – המתנה הלוהטת לחג

משחקי רשת יכולים להיות מתנה נפלאה לחגים לאנשים בכל הגילאים. משחקים הם כיף ורגיעה. יש עולם שלם של אפשרויות לבחור מתוכן בכל המחירים ולכל הרמות.

לפני שקונים מתנה משחק וידאו, כדאי לבדוק לאיזה גיל זה מתאים. משחק לבן 10 לא יתאים לבן 40. יש משחקים בכל סגנון: משחקי יריות, משחקים לבנות, משחקי מכוניותמשחקי מריו, לימודיים, ספורט, מוזיקה ועוד ועוד.

ישנם משחקים שההמלצה לגילאים משתנה על פי התוכן. יש משחקים לבוגרים – 17 ומעלה. יש לכל הגילאים. כדאי להתייחס ברצינות להמלצה על העטיפה ולא תקנות את המשחק הכי חדש בשוק או כי זה מה שהאחיין הצעיר רוצה.

כשקונים משחקים למחשב כדאי לשים לב להמלצת הגיל

כשקונים משחקים למחשב כדאי לשים לב להמלצת הגיל

לפני שרוכשים מתנה משחק וידאו, כדאי לדעת איזה ציוד טכנולוגי יש למקבל המתנה המיועד. משחקי Wii לא מתאימים לקונסולה Xbox360 ומשחקים בתלת ממד לא עובדים על נינטנדו DS.

משחקי וידאו הם דרך מצוינת לבלות זמן כיפי יחד בחגים. יש משחקים אינטראקטיביים שאפשר ממש להפוך לחלק מהמשחק, כגון “גיטר ירו”. המערכת של Wii והמערכת של Xbox קינקט מאפשרות למשחק להיכנס עולם של המשחק. כמה אנשים יכולים לשחק יחדיו בו זמנית ומה כיף יותר מזה?

משחקי מחשב על מוזיקה הם משחקים שיכולים להיחשב כיפיים אך גם לימודיים. במיוחד עבור הורים שרוצים להכיר לילדים שלהם מוזיקה מהזמן שלהם.

כדאי לזכור שמשחקי מחשב הם לא רק לילדים. מה עם משחקי סודוקו ותשבצים? גם הם ניתנים להשגה בצורה של משחקים למחשב.

לא צריך להוציא הון על משחקים חדשים. יש משחקי מחשב רבים שיצאו שנה קודם או כמה שנים קודם והם מומלצים ומצוינים. כדאי לעשות מחקר קצר באתרים כדי להכיר את הציון שכל משחק קיבל מהגולשים. אפשר גם לרכוש משחקי מחשב משומשים שאיש לא יראה עליהם שהם יד שניה.

אפשרות אחרת למי שלא מבין כלל במשחקי מחשב ולא מעוניין גם, היא לקנות ציוד היקפי שישדרג את איכות המשחק, הסאונד עם אוזניות חדשות או רמקולים משופרים וכו’.

אם אתם מתעקשים לקנות משחק משחב אך לא מבינים דבר בתחום, למה שלא תתייעצו עם המוכר בחנות או עם חברים? הם יחלקו את המידע בשמחה.

למה לא לבקש המלצה למשחק טוב מגיקים של משחקי רשת?

למה לא לבקש המלצה למשחק טוב מגיקים של משחקי רשת?

Advertisements

יש משהו להגיד? כתבו כאן! :)

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s